Kontakt

Przykładowe skrypty:

kursy językowe wrocław

JavaScript to język skryptowy. Kodujac w JavaScript zyskujesz dynamiczne efekty na swojej stronie WWW.

Zobacz również:

LINKI:
Przepisy
Gry dla dzieci

W tym miejscu znajdziesz odnośniki do stron znajomych oraz do stron tematycznie powiązanych z tematyką mojego serwisu.

Przepisy

W tym artykule poruszę bardzo przyjemny temat jakim jest pieczenie ciast. Wiem, że dla Ciebie bardziej przyjemne może być jedzenie ciasta jednak wszystko musi odbywać się w ogólnie znanej kolejności.

Najpierw wybór odpowiedniego przepisu, później przygotowanie ciasta, a dopiero na końcu najprzyjemniejsza dla większości osób część czyli jedzenie ciasta w dobrym towarzystwie przy aromatycznej mocnej kawie.

Bardzo istotnym elementem są przepisy. Mimo posiadania sporej kolekcji prywatnych przepisów na ciasta często korzystam z tych zamieszczanych na stronach internetowych. W końcu są to przepisy nadesłane przez internautów z całej Polski, a zatem często oryginalne i przekazywane z pokolenia na pokolenie przepisy rodzinne. Osobiście upodobałem sobie stronę Ciasta.net. Z wielu względów, ale chyba przede wszystkim dlatego, że do tej pory nie zawiodłem się, jeżeli chodzi o jakość prezentowanych przepisów i ich prawidłowość. Nie chciałbym wydać pieniędzy na produkty, poświęcić swój czas, nie mówiąc o energii elektrycznej i wszystko to zmarnować ze względu na nieprawidłowy przepis z przypadkowego źródła. Dlatego również Tobie polecam przepisy zamieszczone na stronie Ciasta.net.

Może się zdarzyć, że mimo dobrego przepisu podczas wykonywania ciasta lub jeszcze przed tym etapem nie będziesz miał pewności co do pewnych szczegółów samego wykonania. Możesz w takim przypadku zapytać o zdanie osoby odwiedzające wspomnianą stronę. Specjalnie do tego celu przygotowane zostało forum dyskusyjne związane z prezentowanymi przepisami na ciasta.

Jeżeli z kolei to właśnie Ty możesz pochwalić się czymś oryginalnym lub po prostu sprawdzonym to prześlij swoje przepisy do redakcji serwisu. Po opublikowaniu ich chętnie z nich skorzystam przed rodzinną uroczystością.

W tym momencie polecam doskonałą szarlotkę. Przepis znalazłem oczywiście na stronie Ciasta.net. Zobacz tylko jak wygląda ta szarlotka na zdjęciach i chyba nie będzie Cię trzeba dłużej namawiać. Jak zostanie Ci trochę jabłek to może skusi Cię ten jabłecznik. W każdym razie polecam obydwa te przepisy. Na stronie znajdziesz ciasta na każdą okazję i na każdą porę roku. Warto tam zaglądać i pobierać nowe przepisy. Myślę, że się nie zawiedziesz.

UWAGA
Po zakodowaniu strony internetowej zawsze sprawdź czy prawidłowo wyświetla się we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (np.: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera).
Copyright © Atom 2006